Laser stovykla Prancūzijoje - saloje

Antra diena pučiant Mistraliui.

Užtakilavom Laser Standard - Rokas, ir Laser 4.7 - Martis + Karolis. Išplauke Martis ir atsilaikė neapvirtes apie 10 min. 5 iš jų tvarkesi, 5 megino butiuot. Nuo katerio filmuoti buvo neimanoma. Pamatęs, kad Rokas be problemu nuburiavo prieš vėją likau prižiūrėt 4.7 . Atstatyti 4.7 Martis vienas nepajėgė. Imečiau jam į pagalbą Karolį. Padėjas atstatyti Laser jis gryžo atgal i katerį. Martis dar megino plaukt, bet nespejo išsitraukti šverto ir virto neatkrenaves plazdanšios burės. Tuomet Marti paimiau į katerį, o Karolį paleidau parvairuot Laserį į krantą.
Užmetęs akį į priekį nepamačiau Roko. Pamaniau kad apvirtės ir nusekiau paskui Karolį norėdamas įsitikinti, kad jis pajėgs parburiuot namo vienas. Pasekes jį apie minutę ir matydamas jog Karolis beveik susitvarko su jachta nuplaukiau ieškot Roko.
Vėjas atviroje vietoje siekė 18 m/s o gal ir daugiau. Ilgai nesisekė rasti apvirtusio Roko, dėl to nusprendžiau kad jis neapvirto, o sulūžo. Skirtumas tik toks, jog be burės po vandeniu jachta tokiu vėju dreifuoja labai greit. Taigi leidomės su Marčiu ieškot Roko pavėjui ir netruūkus radom jį dreifuojantį su nulaužta stiebo apačia. Pririškom Laser prie katerio ir pasileidom kranto link. Karoli pavijom prie pat uosto. Rokas persėdo i Laser 4.7 o Karolis perlipo i Roko jachta. Partempęs Karoli i uosta paėmiau kamerą ir nufilmavau nuo kranto Roko buriavimą. Dėja palei pat uostą nutrūko pagono kipa ir Rokui teko gryžti į krantą.
3 Mistralio dieną žada dar stipresni vėją. Gaila inventoriaus, todėl ryt pagrindinis užsiėmimas bus BFP.